Αριστοτέλης Ρήγας«Και το όνομα αυτού»
Stand up comedy & μουσική κωμωδία
Ο Αριστοτέλης Ρήγας, stand up comedian και μουσικός, δημιουργός της επιτυχημένηςσειράς στο you tube και podcast “είμαι υπέρ», μετά από δυο σεζόν sold out εμφανίσειςστην Αθήνα, την επαρχία και το εξωτερικό, παρουσιάζει την sold out επιτυχημένη παράσταση stand up comedy και μουσικής κωμωδίας του με τίτλο «και το όνομα αυτού».
Με τη γνωστή του συνταγή, μια δόση standup comedy και μια δόση μουσική κωμωδία, και με μια εντυπωσιακή «παλέτα» αστείων, περνάει από τα καταιγιστικά λογοπαίγνια, σε μικρές σουρεαλιστικές ιστορίες, στις κοινές μας εμπειρίες από την έλευση της πανδημίας και καταλήγει στις δικές του εμπειρίες ως νέος πατέρας. Όλα αυτά πασπαλισμένα με ξεκαρδιστικά μουσικά mash up, παιδικά τραγούδια «αλλιώς», τον sinboy, iron maiden, radiohead και Τρικαλινό Michael Jackson.
Μια παράσταση που δεν μοιάζει με καμία. Αν εξαιρέσουμε τις προηγούμενες παραστάσεις του Αριστοτέλη Ρήγα.
Διάρκεια Παράστασης 100’
Ημερομηνία: Κυριακή 23/6 18:00
Eίσοδος ελεύθερη
Χιονοδρομικό Κέντρο Καλαβρύτων,
Καλάβρυτα – Χελμός, Τ.Κ.: 250 01
+30 26920 24451
+30 26920 24452
Δευ – Παρ 09:00 – 17:00
festival@kalavritaski.gr
Μείνετε ενημερωμένοι και έτοιμοι για το βουνό